Výpočet astrotypu a vztahového korelátu, výpočet Nejvhodnějšího okamžiku.

Co je astrotyp

Pojem astrotyp pochází z učení Feng Shui. Feng Shui je staré Čínské učení zabývající se vzájemným působením času, člověka a prostoru. K určení těchto vzájemných vztahů využívá elementů, chcete-li živlů, a zvířat. Byl vymyšlen čínskými učenci pro svého císaře, jako prostředek dlouhověkosti. Recept na dlouhověkost byl založen právě na vzájemném působení elementů.

Astrotyp je takový rozbor jednotlivce. K tomuto rozboru nám postačí rok, měsíc, den a hodina narození. Z těchto pár čísel lze vše jednoduše vyčíst. A věřte tomu nebo ne, ono to doopravdy sedí :-). V datu narození se skrývají energie, které v ten moment na nás působily a my je do sebe převzali a po celý nás život nás ovlivňují. My tyto energie můžeme jen přijmout a naučit se s nimi pracovat v náš prospěch.

Účel astrotypu je v podstatě jednoduchý, poznat sám sebe. Poznat, jak a proč jednáte nebo budeme jednat v určitých situacích, jakým směrem se v životě máme vydat, co nás bude bavit, na co máme či nemáme vlohy a také jakým způsobem budeme fungovat s lidmi kolem vás. 

Vztahový korelát

Vztahový korelát je vzájemné zhodnocení energií dvou astrotypů mezi sebou. Na základě tohoto rozboru uvidíte, jakým způsobem na sebe se svým protějškem působíte po energetické stránce, protože vzájemné působení energií se projevuje chováním a pocity ve vztahu.

Pochopíte např. proč má váš partner vždy poslední slovo nebo proč se po jeho boku cítíte skvěle a plni energie. Zjistíte silná, ale i slabá místa vašeho vztahu. Díky tomuto rozboru můžete sjednat nápravy, aby byl váš vztah harmonický.

Vztahový korelát se nejčastěji dělá v partnerských vztazích nebo mezi rodiči a dětmi či mezi sourozenci navzájem. Korelát si můžete vytvořit i se svým zvířátkem, aby jste zjistili jaký ve své podstatě je a jak něj.

Výpočet okamžiku

Každý ve svůj významný den chce, aby vše bylo skvělé a prospívalo to i do budoucnosti. Pro takovéto situace umíme vypočítat ideální den. Jedná se o srovnání vašich energií s energiemi konkrétního dne včetně hodiny, tak aby to byl den či okamžik pro vás nejvhodnější. 

Cena: 

Vypracování astrotypu... 1800,-Kč - cena při zaslání emailem / kroužková vazba +200Kč/

Vypracování vztahového korelátu..1800,-Kč - cena při zaslání emailem / kroužková vazba +200Kč/

Výpočet okamžiku - svatba, stěhování.. 2000,-Kč

Výpočet okamžiku - otevření firmy, důležité schůzky, podpisy smluv ..1500,-Kč 

 

Kontakt

Gabriela Čanigová Počerny 150
36017 Karlovy Vary

737268204 canigovagabi@seznam.cz