Rok Zemského Psa - čínský horoskop 2018

14.01.2018 00:00

Rok zemského Psa začíná podle čínského kalendáře dne 16. února roku 2018 a končí 4. února 2019.

Co tedy můžeme očekávat od nadcházejícího roku? Pes je etické a idealistické znamení a rok, který nese jeho jméno, přinese také zvýšené sociální povědomí a zájem u méně mocných lidí ve společnosti. Jakékoli tendence vzít, bude nahrazeno dáváním, šlechetností, štědrostí a nezištností. Všeobecně řečeno, my všichni budeme v energetickém spojení se psím smyslem pro správnost a špatnost. Čím více je Vaše znamení kompatibilní se znamením psa, tím lepší bude Váš rok 2018.

Šťastný Nový Rok a Gong Xi Fa Cai (Mnoho hojnosti a úspěchu)!

Předpověď na psí rok 2018: Je pro Vás dobrým rokem?

Krysa: horoskop 2018

Horoskop pro krysu v roce 2018 ukazuje, že to bude pro vás takový spíše průměrný rok. Nicméně, díky některým zvláštním přátelům se věci vyvinou tak, jak jste doufali. Možná budete mít pocit, že jste pod velkým tlakem a že jste vyčerpali veškerou svou energii, nicméně, udělejte si volno na odpočinek, okopejte zahrádku, zacvičte si jógu nebo cokoliv, co cítíte, že vás uvolní. Jen si pamatujte, že i přesto, že to nebude nejlepší rok vašeho života, pokud budete pečovat o sebe a zůstanete v klidu a odpočinku, bude to pro vás poměrně uspokojivý rok.

Přátelé budou hrát důležitou roli ve vašem životě v roce 2018. Takže se seznamujte a přátelte si místo nepřátelení a oceňte všechny své dobré kamarády. Oni Vám určitě pomohou kdykoliv to budete potřebovat. Nicméně sledujte své nálady a přemýšlejte předtím, než něco řeknete.

V tomto roce zaměřte svou energii na učení; nezůstávejte na stejném místě. Pamatujte, že znalost není jen síla, ale pomůže vám mnoha různými způsoby.

Díky šťastné hvězdě "Ba-Tzo" máte dobrou šanci na povýšení, a tak jim ukažte, co máte a co dokážete. A pokud jste přemýšleli o svém vlastním podnikání, mohl by to být rok pro vás. Vybírejte však své partnery pečlivě, někdo může předstírat, že je vaším přítelem a pak vás bodne do zad. Dávejte pozor na zdraví starších lidí v rodině.

Buvol: horoskop 2018

Po bláznivém roku 2016 ve znamení opice prospěl mnoha buvolům rok 2017 ve jménu, jejich spřízněné duše, kohouta, který se o vše postaral. Buvolí horoskop pro rok 2018 ukazuje, že nyní, v roce 2018, ve jménu psa, jsou veškeré takové strategie neúspěšné a nepravděpodobně přilákají balíček štěstí.

Extrémně vybíravý a nedůtklivý pes miluje kreativitu s nějakým intelektuálním zázemím spíše než dynamický přístup v obvyklém buvolím stylu.To je důvod, proč rok 2018 může být trochu obtížný v tom či onom, ale proč by to mělo buvola trápit..Nejsilnější ze všech symbolů projde všemi problémy s lehkostí, protože daný problém z ptačího pohledu nebude příliš velký. Rok ve znamení psa bude nepravděpodobně příliš nepříjemný a pár malých otřesů nestojí ani za řeč. Udrží jen buvoli při vědomí a možná je to dokonce povzbudí k tomu, aby se začali soustředit na učení a studium.

Nejlepší je brát věci tak, jak přicházejí a jen pokračovat na své cestě, počkat na šťastnější období.

Zdá se, že vaše tvrdohlavost bude v letošním roce tím lepším. Měli byste se snažit být flexibilnější a naučit se poslouchat a komunikovat s ostatními.Jděte ven a buďte společenští, přinese vám to mnoho radosti. Zatímco peníze v letošním roce nebudou přicházet snadno, vaše pracovní zátěž se zvýší a vy budete muset být opatrní s vašimi investicemi. Naštěstí se vám dostane pomoci od vaší kamarádky.

Vzhledem k tomu, že se pro vás věci letos nevyvíjí příliš dobře, snažte se nemít žádné velké plány nebo investice tento rok.

Tygr: horoskop 2018

Tygří horoskop pro rok 2018 ukazuje, že tento rok ve znamení psa bude pro vás velmi dobrý rok. Tygři zaznamenali jen malý pokrok během roku 2015 ve znamení kozy a roku 2016 ve znamení opice.Rok 2017 ve znamení kohouta byl tak dobrý, jak se očekávalo, a nyní v roce 2018 ve znamení psa uvidí ještě další zlepšení.

Tradičně je tygr jedním z nejvíce preferovaných spojenců psa, takže obrovská dávka štěstí a fajnová karma z něj udělá skvělý rok. Obvykle se pes a tygr nejlépe spojují, pokud jde o boj za spravedlnost, vyšší morálku a hodnoty. Nicméně oba symboly mohou být také trochu sobečtí a tvrdohlavý, což poukazuje na to, že je nutno být více společenský a jemný, aby byl pes velkorysý a dobře rozvážný. Navíc tygři, horoskop v roce 2018 poukazuje, že tygři budou mít prospěch v případě, že budou méně agresivní a více pečovat o ostatní.

S pomocí vašich přátel, bohatství vypadá obzvláště dobře. Nicméně, ačkoli nebudou žádné vážné překážky, bude to rok vzestupů a pádů a vy musíte být opatrní v právních otázkách, stejně jako jednáních, které zahrnují spoustu dokumentace. Naštěstí, s tygřím štěstím v roce psa, se věci nakonec vykrystalizují a obrátí na konec k lepšímu.

Jako další, astrologie ukazuje, že tygří lidé mohou neúmyslně stoupnout na pár prstů nebo vytvořit pár modřin na egu kvůli konfliktu, tak si raději nejdřív napište, co chcete říct předtím, než to vyslovíte. Nejlepším řešením pro vás v tomto roce je úzká spolupráce pouze s těmi, které blízce znáteneboť to zajistí přátelství i v situacích, kdy nejste příliš taktní! Měli byste také spolupracovat se svými starými klienty spíše než lovit nové v letošním roce.

Tygři, kteří pracují v průmyslu veřejných služeb, bude tento rok velmi dobrý! Ukazuje se značný pokrok v práci a dokonce i povýšení či nová pozice.

Také trochu více stálosti a silnější odhodlání pracovat povede k většímu úspěchu, stejně jako více pokory a uvolnění.

Očekává se, že tygři budou mezi nejlepšími vítězi v roce 2018.

Zajíc: horoskop 2018

Rok 2015 ve znamení kozy naznačil city předtím, než přišel rok 2016 ve jménu opice, která přinesla potěšení. Však rok 2017 ve znamení Kohouta byl příliš krutý pro mnoho zajíců a nepřinesl jim příliš velké štěstí. Předpověď horoskopu pro zajíce v roce 2018 ukazuje, že zajíci se v letošním roce budou cítit mnohem pohodlněji s mnohem jemnějším psem, který bude mít na starosti osud, karmu a vibrace, takže některé zlepšení jsou mnohem pravděpodobnější. Ne že by pes byl obrovským fanouškem zajíců, ale přinejmenším jejich opatrnost, vkus a citlivost jim přinese trochu pozitivní energie. Zejména zajíci s intelektuálním zázemím mají dobrou šanci dostat odměnu, zatímco ti s nedbalým nebo povrchním životním stylem mohou cítit obtíže pokročit dál.

V tento rok, ve znamení psa, mohou zajíci pocítit hojnost a štěstí! Můžete získat skvělé příležitosti díky pomocí jiných lidí - takže v tomto roce, zajíci, nestyďte se požádat o pomoc svých přátel a kolegů. Čínský horoskop 2018 pro zajíce také ukazuje, že vaše štěstí je lepší než obvykle, ačkoli vaše náklady by se mohly zvýšit, jsou nezbytné a pomohou vám dostat se z neštěstí.

Tento rok je dobrý pro ty, kteří pracují v oblasti prodeje, nemovitostí nebo pojištění. Je to proto, že zajíc je požehnán hvězdou Peach Blossom (Broskvový květ) pro kariéru - to znamená dobrou interakci a silné komunikativní schopnosti pro vás! Nicméně kvůli hvězdě broskvové květiny musí být ženatí zajíci velmi opatrní a zdržet se jakékoli možné aféře.

Nezadaní zajíci svůj život v roce 2018 prožijí! Čeká na ně spousta lásky a štěstí s možností si z čeho vybrat. Partner s největším potenciálem, nicméně, bude někdo z vašeho vnitřního kruhu přátel.

Spolehlivost, solidní morálka a vytrvalost jsou dalšími kvalifikacemi, které se v roce 2018 ukáží, jako velmi přínosné, a zajímcům bude doporučováno dělat další pokroky a úspěch v těchto oblastech.

Drak: horoskop 2018

Po roce 2015 ve znamení kozy, který byl plný smýšených pocitů se většina draků těšila z drsného, ale úspěšného roku 2016 ve znamení opice a velmi dobrého roku 2017 ve znamení kohouta.Dračí horoskop 2018 ve znamení psa předpovídá, že nepůjde o rok jemný a snadný, nýbrž půjde o rok s velkým množstvím požadavků, které budou pro všechny draky znamenat stres a mnoho práce.

Samozřejmě, pes má mnoho sympatií s okouzlujícím drakem, ale přesto ho bude nutné přesvědčit s velkou dávkou ctnosti, aby drak dostal nějakou slušnou dávku štěstí. Za prvé, pes vyžaduje kromě seriózní práce, důvěry a bezúhonnosti jistou seriózní spolehlivost a loajalitu. Mnoho draků se bude muset v těchto oblastech zlepšovat, neboť v roce 2018 to budou velké výzvy.

Predikce pro rok 2018 ukazují, že pro draka v tomto roce nemusí být příliš mnoho příležitostí k neočekávaným příležitostem nebo velkým finančním ziskům v kariéře. Existuje střet mezi rokem draka a psa (Tai-sway), a to znamená omezené možnosti pro tvorbu peněz. Navíc pro draka se může objevit jeden takový „deštivý den“ takže mu je doporučeno, aby své peníze utrácel moudře a raději je udržel v bance.

Nicméně, svou šťastnou hvězdu najdete u někoho vám blízkého. Může to být kamarád, rodinný přítel nebo kolega. Díky nim se vám věci změní v něco lepšího. Přesto buďte velmi opatrní ohledně finančních prostředků a vyvarujte se rizikových investic, jako je akciový trh nebo podílový fond.

Mezitím bude rok ve znamení psa na vás foukat vítr plný změn, to znamená, že dojde ke změnám ve vaší kariéře, financích a vztazích. Proto je vaší nejlepší strategií zůstat klidní a vyčkat na změnu.

Ačkoli je tomu tak, draci, kteří jsou v kreativním průmyslu, jako jsou spisovatelé, designéři, copywriteři a umělci, by neměli mít v roce 2018 žádný problém! Obecně platí, že i když je dračí bohatství chudé, vaše štěstí v kariéře je velmi příznivé!

Had: horoskop 2018

Většina hadů měla drsný rok 2015 ve znamení kozy a ještě mnohem tvrdší rok 2016 ve znamení opice. Jak by se očekávalo, většina hadů těžilo z roku 2017 ve znamení kohouta, jež byl pro ně snadnější k pochopení a nyní opět v roce 2018 ve znamení psa, budou vidět velké šance v symbolu moudrosti.

Horoskop 2018 ukazuje hadovi, že bude prospěšný! Je to váš rok, v případě, že si přejete povýšení nebo růst. Tento rok vidí prosperitu u hadů, kteří se obrátí na přátele a kolegy pro pomoc, zejména opačného pohlaví. Nicméně buďte opatrní se svým vlastním chováním a pozor na ústa, protože vás často přivádějí k problémům. Vyhněte se spekulativním aktivitám a investicím a buďte opatrní při přijímání tipů od zasvěcených firem!

Čínský horoskop 2018 pro hada ukazuje, že je to také dobrý rok pro setkání s novými přáteli a zlepšení společenského života. Vyjděte si ven a setkávejte se s lidmi, prospěje vám to po všech stránkách. Uvolněnost, klid a moudrost je určitě skvělý recept pro tento rok, který psa jistě odmění s velkým množstvím štěstí a hojnosti.

Samozřejmě, že hadi nebudou mít žádný problém se přizpůsobit intelektuálnímu psímu duchu v roce 2018, který bude plný disciplíny, věrnosti a silné mysli.

Kůň: horoskop 2018

Mnoho koní vzpomíná na příjemný rok 2015 ve znamení kozy a zmatený rok 2016 ve znamení opice.

Rok 2017 ve znamení kohouta přinesl nečekané problémy a rok 2018 ve znamení psa by mohl být tentokrát mnohem lepší. Horoskop 2018 ukazuje koním, že to pro ně bude dobrý rok! S několika šťastnými hvězdami na obzoru se věci budou vždycky měnit v lepší. Bohatství a štěstí v kariéře jsou pro koně velice zajímavé a je to okamžik, kdy je chytí ambice. Ti, kteří jsou agresivní, by se rozhodně měli zaměřit na investice a akciový trh. Pokud však máte starší členy rodiny, věnujte více pozornosti jejich zdraví.

Koně nemají žádný problém s tvrdou prací a spolehlivostí, což z nich činí jednoho z preferovaných kamarádů psa. Kůň je jedním z nejsilnějších a nejrobustnějších symbolů, což poukazuje na bezpečnost a kontinuitu. Všechno toto zajistí velký obdiv psa, takže v roce 2018 mohou očekávat přímo sprchu dobré karmy. Navíc horoskop koně 2018 ukazuje, že inteligentní koně mohou dokonce získat více v případě, že jsou připraveni zlepšit své vlastní intelektuální schopnosti se studiem a přizpůsobit se vyšším morálkám psa.

Více upřímnosti, na místo nadměrných oslav a materiálních nákupních orgií, bude také hodně odměněno, takže celkově budou na koně čekat skutečně vynikající šance v roce 2018.

Koza: horoskop 2018

Po poměrně dobrém roku 2015 a né tak špatném roce 2016 mnoho koz se muselo vypořádat s rokem 2017, který byl s pár překážkami, jež trochu vykolejili kozy z cesty. Ne že by nyní vládnoucí pes byl v něčem lepší než agresivní kohout, ale přinejmenším bude v brzké době k dispozici alespoň trochu více respektu a uznání jejich specifických talentů a ctností.

Čínský horoskop 2018 ukazuje, že pro kozy je psí rok 2018 směsí vzestupů a pádů. Vzhledem k tomu, že hvězda Tai Tsui je ve vašem znamení, musíte být více ostražitý než obvykle, možná ztratíte koncentraci a svůj temperament nebo dokonce ztratíte nějaké malé obnosy investic. Mezitím se musíte naučit sledovat své chování a ústa, mohli by vás dostat do problémů, pokud nejste opatrní.

Naštěstí, horoskop 2018 koze ukazuje, že na ní svítí mnoho šťastných hvězd, takže se věci nakonec obrátí k lepšímu. Kromě toho, dbejte na to, co říkáte, a učte si hledět svého. Pokud se tak nestane, můžete se dostat do situací, do kterých nechcete.

Tento rok bude plný plnohodnotných drbů, takže se vyvarujte zlomyslnosti, nebo si jen chraňte záda. Povedete si dobře. Podnikatelská koza by se měla rozhodně soustředit na stávající podnik a doporučuje se jí, aby v letošním roce ponechala nové záležitosti pod pokličkou – začínající podnikání, nové věci a myšlenky tento rok nebudou prosperovat.

Jistě, že duch a životní styl psa je velmi odlišný od kozího, takže pouze jejich podobnost z hlediska profesionality a respektu k umění a tvořivosti může pomoci překlenout mezi nimi velké mezery. Alespoň to přiměje Psa, aby se do jisté míry postaral o kozu, aby pro ní cesta nebyla tak nerovná a nespokojená jako v průběhu roku 2017.

Spolehlivost, stálost a určitý zájem ke studiu a učení by mělo být pro kozu na prvním místě spolu s více přemýšlivým a pečujícím chováním. Toť je doporučení pro tento rok!

Opice: horoskop 2018

Po dvou skvělých letech 2015 a 2016 byl rok 2017 ve znamení kohouta očekávanou drsnou jízdou pro mnoho opic a jen málo vítězných. Naštěstí opičí horoskop pro rok 2018 ukazuje, že od roku Psa lze očekávat mnohem více odměn a příjemnějším chvil především pro opice mužského pohlaví.

Bude to skvělý, progresivní čas pro opici! Přestože budete mít dost práce, bude se vám líbit. Pokud máte v úmyslu se někam přemístit, bude to rok, ve kterém se tento krok uskuteční. Finančně, to bude pro vás rok plný vzestupů a pádů, získáte spoustu příležitostí k vydělání si peněz, ovšem hleďte nákladů, abyste o tyto peníze zase rychle nepřišli. Po stránce kariéry, existuje spousta příležitostí, které vám přijdou do cesty opice - a tak je na vás, abyste se chopili svých šancí a vynikli! Čím větší pokrok uděláte, tím větší bude vaše bohatství a nakonec i váš úspěch.

Mezitím opičí astrologie pro rok 2018 předpovídá, že se vám dostane pomoci, kterou potřebujete, od přítele. Nicméně je třeba věnovat pozornost vašim citům, protože se snadno stanete emocionálními. Také byste měli věnovat větší pozornost zdraví starších lidí v rodině.

Pes má tak nějak určitou příbuznost s opicemi, takže se jejich podíl štěstí a karmy výrazně zvýší. Opice jsou obvykle toho rčení, že "bez rizika žádné zábavy" a opatrný pes je obdivuje pro jeji divokou odvahu, stejně jako jejich kreativitu a chytrost. Nicméně, rok 2018 bude dávat více smysl v případě, že se opice stane více spolehlivou, důvěryhodnou, morální a skutečně pečující, což jsou všechna pole, na kterých pes umístil nějaké obtížné testovací překážky, aby vyjádřil svůj specifický charakter.

Kohout: horoskop 2018

Horoskop 2018 ve znamení psa ukazuje kohoutům, že to bude rok plný změn, v kariéře a romantice. Změna nemusí být špatná věc, takže změny přijměte a snažte se učinit z nich to nejlepší. Mezitím kohoutům bude nabízeno v tomto roce spousta pomocných rukou, které jim v roce 2018 velice pomohou! Kolegové, přátelé a nadřízení vás budou velmi podporovat a budou stát ve všech snahách pevně za vámi.

Měli byste začít uchovávat své peníze v bance, protože psí rok 2018 může naznačovat finanční ztráty! Na pracovišti může kohout zaznamenat určité překážky, ale budou mírné a né příliš stresující.

Dále horoskop předpovídá, že tento rok nebude pro kohouta příliš prospěšný, kvůli mnohem intelektuálnější a morálnější požadavkům roku psa.Vládnoucí pes je hlubokomyslný, loajální a má smysl pro vědu, v čemž kohout není příliš konkurenceschopný, stejně jako jeho emocionální a náladový charakter není vůbec oceňován. Snadno si představit, jak psi, jako je Madonna a George Bush, by se cítili ohledně životním stylu Paris Hilton, což může ilustrovat atmosféru během tohoto roku. Být skutečnější, pokorný, milující, pečující a oddaný by jistě byl dobrým receptem ve spojení s tím, aby byl připraven učit se mimo obvyklé rutiny.

Pes: horoskop 2018

Rok kozy v roce 2015 byl pro většinu psů příjemnou cestou předtím, než je opičí rok 2016 poslal na drsnější cestu v oblasti bohatství. Kohoutí rok 2017 byl skutečně plný potíží a překážek, ale nyní bude všechno ovoce zralé a připravené během vrcholného roku 2018, který nabídne plno krásných možností.

Všechno vám bude ležet u nohou a potkají vás velké příležitosti na každé možné úrovni, jako se to dlouho nestalo, hvězdy budou přát.

V roce 2017 spousta psů napsalo spoustu ponurých povídek, jejichž podkladem byly jejich vlastní chyby, pokud jde o porozumění a přizpůsobení duchu kohouta. Psí horoskop 2018 ukazuje, že v roce 2018 nebude zapotřebí žádných úprav a psi si mohou svobodně užívat ostatních, kteří se snaží poznat jejich upřímnost, pojetí, pocity a emoce.

Vím, že jste si mysleli, že je to váš rok a je mi líto, že vás zklamu. Obvykle, jelikož je to váš rok Tai-Suay, to znamená, že je to rok, kdy zůstat pokorní. Bude plný vzestupů, pádů a překážek, a budete cítit emocionální a rozrušení. Snažte se poučit z vašich chyb během těchto okamžiků, a realizujte se ve chvílích, kdy jste ve špičkové formě. Nedělejte žádné významné kroky, rozhodnutí ani plány, možná by bylo lepší počkat až do roku 2019. Pro rok Psa je pravděpodobně moudřejší jen zůstat poklidný, spokojený a trpělivý.

Horoskop psa 2018 předpovídá, že v tomto roce bude pes vystavený mnoha překvapením a šokům! Přijměte nové příležitosti a nebojte se experimentovat a podnikat na nezmapovaných územích! Nedělejte rychlé závěry a vždy dvakrát zkontrolujte veškerou dokumentaci. Musíte být praktický a vždycky si připomínat, že je nutné plánovat dopředu. Mezitím dbejte svého zdraví, aby nedošlo ke zranění.

Nicméně, skeptičtí psi to nebudou mít příliš snadné, aby těžili ze svého vlastního roku, jako například opice, kozy a draci. Tito tři jsou rozhodně pozitivní myslitelé, kteří jsou vždy připraveni a otevřeni okamžitě uchopit karmu pozitivně. Místo toho je pes vždy opatrnější a váhavý, a méně odvážný a flexibilní, což bude jejich hlavní překážka překonat rok 2018.

Psy ženského pohlaví s tím mají mnohem menší problém, ale psi muži budou muset změnit přístup, aby využili svých obrovských příležitostí.

Prase: horoskop 2018

Průměrný rok kozy v roce 2015 byl následován komplexním rokem opice v roce 2016, který přinesl ještě výraznější problémy. Rok 2017 ve znamení kohouta viděl mnoho prasat pod špatnou karmou. Ještě před rozsáhlými vylepšeními během svého velkého Roku prasete v roce 2019, který bude pro ně snadný a jemný, přinese rok 2018 ve znamení psa ještě drsnější výzvy než nepříjemný rok kohouta.

Psí pojetí života je tak vzdálené od mentality prasete, že jakákoli kosmická podpora a porozumění je velmi nepravděpodobné. Prasata jsou spíše v duchu, uvolněnosti, pohody, přátelství a bezproblémový, což je víceméně méně trochu etrém proti duchu roku 2018, kdy bude vládnout intelektuální úsilí, hluboké a komplikované myšlení a hodně upřímnosti.

Takže je snadné si představit, že nebude k dispozici tolik komfortu a velící pes nebude poskytovat příliš mnoho podpory. Přinejmenším schopnost prasat zůstat v pohodě pomůže překonat tyto výzvy, stejně jako neagresivní pes není toho rázu, aby vytvářel příliš velké škody.

Prasečí horoskop roku 2018 ukazuje, že to bude pro ně rok plný událostí. Některé budou dobré, některé špatné, takže je třeba věnovat větší pozornost detailům při výběru. Vaše vystupování v letošním roce může vést k lepším věcem - povýšení, přírůstky nebo zvýšené zodpovědnosti může potkat nějaké šťastné prase! Ačkoli tomu tak je, můžete dojít i k potížím při komunikaci se svými vrstevníky a podřízenými. Trochu víc na tom zapracujte a budete se těšit z velmi prosperujícího roku 2018!

Dobrou zprávou je, že horoskop 2018 ukazuje, že dostanete spoustu uznání a chválu od přátel a nadřízených, zejména mezi vašimi přáteli mužského pohlaví, kteří vám přinesou hodně štěstí. Mezitím se musíte naučit být více uvolněný, neberte vše tak vážně. Dejte si pozor na lidi, kteří chtějí vzít to, co máte, mohl by to být projekt, na kterém pracujete, nějakou věc z eBaye, kterou chcete, nebo dokonce vaše blízké.

https://www.cinske-zbozi.cz/horoskopy-astrologie/398-rok-rudeho-ohniveho-kohouta-horoskop-2017