Rok 2014 - rok dřevěného koně

14.01.2014 22:38

Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice.Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.

Rok dřevěného koně bude rychlý, expanzivní a bujný. Prořítíme se jím cvalem. Odmění všechny s čestným smýšlením a smyslem pro disciplínu, neboť tu má kůň rád. Heslem roku 2014 bude týmová spolupráce. Pokud se chcete prosazovat, dělejte to v týmu, jinak nebudete tak moc úspěšní. Rok dřevěného koně se navíc báječně hodí pro cestování, večírky a společenské akce.
Kůň má rád úzké rodinné vztahy. Pokud se vrhnete do akcí se svou rodinou, může vám to přinést zaímavé výsledky a to nejen na poli osobních vztahů. V druhé polovině roku také bude čas na lásku. Kůň je velmi vášnivé znamení. Má cit pro romantiku, svádění, dokáže být velmi okouzlujícím partnerem.
Co nás čeká v roce 2014?
Rok koně bude rokem plným výzev. Při řešení problémů však nezapomeňte na praktičnost, flexibilnost a kretaivitu. V tomto roce bude platit víc než kdy jindy, že štěstí přeje připraveným. Tvrdá práce a kreativní inovace budou mít díky roku koně dlouhodobý pozitivní dopad. Dávejte si však pozor na to, abyste nepřecenili své síly. Pokud na něco nestačíte, nebojte se požádat o pomoc. Pro relaxaci je ideální strávit pár dní v přírodě. Užijte si jí, kdykoliv se vám podaří prchnout z přetechnologizované civilizace.
V roce koně mohou na povrch vyplavat různá tajemství a temné stránky lidské povahy. Pokud však zůstanete upřímní a otevření ve svých citech, dočkáte se mimořádné odměny ve formě svobody a uzdravení. Ve vzduchu je navíc láska. Rok koně je mimořádně vhodným rokem pro to, aby váš romantický vztah postoupil na mnohem vyšší úroveň. Manželství uzavřená v tomto roce budou šťastná a velmi stabilní.
Jednotlivá znamění v roce koně
Tygr, kůň a pes: Čeká vás spousta štěstí a podpory. Můžete se těšit na zábavu s přáteli, cestování a nové příležitosti. Rok koně bude pro vás mimořádně úspěšný. Nebojte se podělit o své myšlenky. Svůj vliv můžete šířit i prostřednictvím sociálních sítí.
Krysa, drak a opice: Více si hrajte a méně pracujte. V roce koně  budete hýřit dobrými nápady a to vás bude lákat k převzetí opratí. Raději se neujímejte vedení a dál pracujte v týmu. Uvidíte, že tak budete mnohem více úspěšní.
Buvol, had a kohout: Obrňte se trpělivostí a odhodláním. Máte skvělou intuici a neměli byste se bát se jí řídit. Tento rok je pro vás ideální, pokud se věnujete vědecké práci nebo výzkumu.
Králík, koza a prase: V tomto roce všichni ocení vaši laskavost. Hrajete sice tichou, ale velmi významnou roli v každé týmové aktivitě. Nebojte se čelit svému životu naplno a rok koně pro vás bude rokem radosti.
https://www.cinskehoroskopy.cz/clanky/cinsky-horoskop-2014-dreveny-kun/