Rok 2012 - rok draka

14.01.2012 22:30

Už jste si odpočinuli dost! Konec lenošení a poklidných dní bez výraznější změn. Konec labužnického nicnedělání, které vás konejší až k lhostejnosti a ignoranci. Brzy již nastane období, které velmi výrazně zapůsobí na všechny a všechno, a to bez výjimky. Je třeba vás trošku vzpružit a probudit živoucí energii. Drak vás rozhodně zívat nenechá. Co všechno vás čeká v energickém, zábavném i vysilujícím roce 2012?

Po klidném, až líném roce Zajíce, čekejte velkolepý nástup vlády mocného a vznešeného Draka. Naše smysly se probudí, dostaneme odvahu riskovat, slovům jako opatrnost či obezřetnost se budeme doslova vysmívat. Energicky se pustíme do velkolepých projektů, uzavírání manželství a rození dětí.

Děti narozené v tomto roce budou nebojácné, smělé, optimistické a plné života. Budou mít přirozené vůdcovské schopnosti, vlastní zásady, budou nápadité a vynalézavé. Potřebují být užitečné a mohou být až nešťastné z vlastních omylů a chyb. Budou to zrozenci, kteří budou vynikat a vést ostatní.

Znamení Draka nás nabije rázností, rozhodností, silou a vášní a přinese bohatství a štěstí. V tomto výbušném roce plném změn však je na místě nepřeceňovat své schopnosti, protože pro každého skutečnost není tak slibná, jak se může zdát.

Novým možnostem práce a obchodování se bude dařit a peníze vydělávat snadněji než jindy. Pozor však na přílišné rozhazování, Drak s vámi hraje nerovnou hru – všechno nebo nic. V jeho moci jsme příliš velkorysí, proto musíme vůlí a rozumem mírnit své touhy po úchvatných činech a skutcích, a vše raději dvakrát měřit a zvážit.

Síla Draka požehná všemu bez rozdílu, každý v sobě pocítí určitou moc bojovat proti útisku a různým omezením. Avšak jakmile přijde doba splácet dluhy a platit za chyby, které jsme napáchali, zmizí jak pára nad hrncem.

Drak svým vlivem umocňuje jak úspěchy, tak prohry a pády. V roce Draka přichází ruku v ruce události šťastné spolu s neštěstími a pohromami. Vše, co přijde, nebude mít v žádném případě letargický děj. Každá událost, ač dobrá či zlá, zasáhne do našich životů jako velká vlna a bude významnou změnou. Toto období bude spojeno i s mohutnými přírodními úkazy.

https://www.cinske-zbozi.cz/horoskopy-astrologie/221-rok-draka-2012-co-nas-ceka-nemine