Můj názor na "konce světa"

14.01.2015 23:04

Ráda bych se vyjádřila k vašim přáním, posílat vám informace ohledně „konců světa“ a podobných zpráv, které nyní zahrnují snad všechny emaily po celém světě.

Já tyto emaily ani nečtu, věřte mi, že spousta z těchto informací, jsou jen poplašné zprávy, které šíří lidé, kteří chtějí být zajímaví. Honba za senzací je opravdu jedním z nejsilnějších projevů ega.

Myslím si, že hlavním úkolem transformace a energetických změn, které na Zemi přicházejí, je ten, aby lidé začali pracovat na sobě. Na lásce k životu, k lidem, k přírodě. Pokud se zbavíme negací, které nás provázejí, se kterými žijeme, a které nás blokují na naší cestě a to jak na cestě životem pozemským ve fyzickém těle , tak i na naší cestě duchovní. Když na sobě budeme pracovat, začneme žit v harmonii a Lásce, pak se očistíme a budeme velmi citliví k tomu, co se děje jak na úrovni pozemské, tak na úrovni energetické. Energie,které přicházejí na Zemi jsou jiné, nové. Vibrace jsou jemnější a nutí lidi, aby se stali vnímavějšími. To je jediné, v tuto chvíli a v toto období, nejdůležitější. Je to jediný způsob, jakým můžeme pomoci naší matce Zemi, aby přežila veškeré změny.

Již delší dobu to svým klientům říkám, žijte přítomností, pracujte na sobě. Čistěte se od negací, které máme kdesi hluboko uložené a žijme Láskou. Pokud se budeme čistit my, pak se bude měnit celý svět. Pokud na sobě budete pracovat, budete se dostávat do Jednoty sami se sebou a dokonce do Jednoty s Univerzem. Pak nikdo nebude konat zlo a destrukce. Uvědomte si jedno, žijeme v této době, pouze v přítomném okamžiku a v tomto fyzickém těle. Pokud se budeme mít rádi, pak nedovolíme ostatním, aby se k nám chovali negativně. A to vede k celkovému uvědomění. K Lásce.

Nedovolte těmto šířícím se informacím, aby ovládli vaší vědomou i podvědomou mysl. Vše si ukládáte do svých pamětí. Z těchto zpráv se šíří jen obavy, neklid a dokonce i strachy.

S pokorou a Láskou…. Gábina