Programování křištálů

Stále svým klientům říkám, to co vyzařujete, to přijímáte. Tak jak myslíte, tak se děje.

Pokud se cítíte negativně, tak přitahujete negativní informace a to velmi rychle. Negace nic neblokuje, jdou z nejistoty a pochybností.

Pokud se snažíte vyzařovat pozitivní přání a cítíte to tak, tak přitáhnete vše, po čem toužíte. Ale pozor !!! Pokud si sice přejete to pozitivní a necítíte, že se to tak stane, že to tak je, tak vaše pochybnosti a nejistota přehluší vaše pozitivní přání.

Přát si můžete cokoli vás napadne. Být a žít v blahobytu a hojnosti, mít optimální váhu, jet na báječnou dovolenou, být chytrý a mít skvělou paměť, nové auto, svůj úžasný domov, dům…. opravdu cokoli. Jen nesmíte pochybovat, že se to stane.

Např. chci hodně peněz, chci být bohatá….ALE….v hlavě mi běži na pozadí….mám spoustu dluhů, složenek….a to už jsou ty negativní bloky, které ty přání blokují. Musíte se odevzdat Univerzu, zapomenout na ty pochybnosti. Universum je schopno vám to poslat. Je schopno to dopřát komukoli, jen to musíte opravdu chtít, musíte to cítit a usmívat se blahem, když to přání vysíláte. Už to prostě je !!!

 

Přišla mi informace o tom, že našemu podvědomí můžeme pomoci ve vysílání těchto přání. A to pomocí křišťálů, které jsem schopná naprogramovat přesně na to, co si přejete. Tento  křišťál potom nosíte stále u sebe a on působí na vaše podvědomí tím, že je do něj vložena kodovaná informace a je vyladěný na vaše vibrace. Neustále vlastně vysílá vaše přání.

Křišťály si můžete u mne také objednat. Bud si dodáte svůj, pokud máte nějaké speciální nároky, nebo vám  vyberu dle  testu pro vás nejvhodnější.

Křištály programuji na :

-finanční hojnost, bohatství, materiální blahobyt.

-pevné zdraví, sebeuzdravovací proces, vitalita

-Láska, partnerské vztahy

-optimální váha

-koncentrace, zvášení sebedůvěry, lepší paměť

Ceny křištálu najdete v ceníku.

Kontakt

Gabriela Čanigová Počerny 150
36017 Karlovy Vary
737268204 canigovagabi@seznam.cz