Numerologie

Datum narození obsahuje informace o našem charakteru a životní cestě, kterou jsme si zvolili.

Numerologie je jedním z pomocníků k  většímu porozumění a vědění o sobě a naší cestě.

Poskytuje nám informace o našich silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnou a využít. Také nás vede k tomu, abychom byli ke svým slabým stránkám tolerantnější, protože jsme je dostali právě s ohledem na svou životní pouť. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní.

 

Den narození
Den narození je jedním z velmi důležitých údajů pro každého. Ukazuje nám na charakteristické vlastnosti, ponaučení a rovněž i slabiny, kterých je třeba se vystříhat.

Životní /osudové /číslo
Mezi nejdůležitější čísla vedle dne narození patří i tzv. životní neboli osudové číslo. Získáme ho součtem celého data narození a redukujeme na čísla 1 – 9, přičemž čísla 11 a 22 se neredukují.

Numerologická mřížka

Obrazně si můžeme energie našeho data narození představit a uspořádat, když je zaneseme do numerologické mřížky. Datum narození přirozeně nevyplní všechna políčka v numerologické mřížce, ale je možné, že v některém políčku budou stejná čísla vícekrát.


Osobní roční vibrace

Osobní roční vibrace mají pro každý rok svůj specifický význam a můžou nám ukázat, co nás bude aktuální rok (od jedněch narozenin ke druhým) čekat. Tyto vibrace probíhají v devítiletých cyklech, každý rok přináší změnu vibrace od jedničky až do devítky a pak se vrací zpět k jedničce.


Trojúhelníky devítiletých vibračních cyklů
Trojúhelníky devítiletých vibračních cyklů umožňují člověku přehlédnout všechny cykly naráz a lépe porozumět vlastnímu životu. Každý trojúhelník je pod vlivem čísla, utvářejícího devítiletou vibraci, jež zůstává neměnná po celých devět let cyklu, během něhož člověk prochází jednotlivými osobními ročními vibracemi od jedné do devíti.

 

V současné době numerologické prognozy nevypracovávám. 

 

Kontakt

Gabriela Čanigová Počerny 150
36017 Karlovy Vary

737268204 canigovagabi@seznam.cz