Hlubinna abreaktivni terapie - Regrese

V současné době regrese neprovádím.

Regrese…. Návraty do minulých životů …. neboli Hlubinná abreaktivní psychoterapie.

Na tuto terapii se nelze objednat přímo, vždy nejdříve vyžaduji osobní konzultaci a poté, pokud uvážím, zda je to možné, tak se domluvíme na regresy. 
 

Tuto metodu jsem studovala u Andreje Dragomireckého. Je to jeden z největších odborníků na uvolňování problémů metodou návratů zpět do místa vzniku příčiny.

Velmi ráda se toulám s klienty v minulosti. Bývá velmi zajímavá a dosti napínavá. Sama jsem si prošla desítkami minulých životů . V některých se mi líbilo, v některých to nebylo zrovna příjemné poznání. Ale vždy měl tento návrat opodstatnění. Tím chci říct, že regresy v žádném případě nedělám, pokud se někdo chce do minulosti „jen tak “ podívat.

Tak jen pro vaše pobavení… v minulosti jsem byla mnohokrát na hranici, když mě upalovali jako čarodějnici. Byla jsem porodní bábou ve středověku-to byly čarodějnice, obzvlášt, když. dítě porod nepřežilo. To mě i ukamenovali.

Byla jsem mnohokrát mastičkářkou v příšerné středověké chatrči…

Byla jsem dokonce i vládkyní v Egyptě v období před narozením Krista. Tam jsem v regresy prožila situaci, kdy mi vkládali, jako vládkyni, do čela -třetího oka-kámen , byl to rubín. /Když jsem se narodila v tomto životě, tak jsem měla asi do 11 let na čele puntík, červenou skvrnu, která později zmizela.

Je to metoda bezpečná, ale dosti dlouhá. Na tuto terapii je třeba si vyčlenit dost času.. přibližně 3-4 hodiny. Nemusíte se bát. Jste vždy ve spojení se mnou a vše vnímáte. Jen vás vedu a zase vás bezpečně dovedu zpět.

 

Kontakt

Gabriela Čanigová Počerny 150
36017 Karlovy Vary

737268204 canigovagabi@seznam.cz