Daršan

S velkou pokorou a Láskou děkuji za toto požehnání. Je to pro mne i vás velký dar. Daršan není moje energie, je to nejvyšší energie – Světlo. Může ho přijmout každý, kdo se chce spojit se Světlem, načerpat sílu a čistou energii Paramatmánu. Dojde k propojení se Světlem a uvolnění blokád na Duši. Není třeba žádné připravení nebo duchovní úroveň, každý dostane to, co potřebuje a co unese v té jeho dané úrovni.

  • Na Daršan je třeba mít umyté vlasy /jelikož sahám všem na hlavu/
  • Doporučuji teplé ponožky a pléd, aby vám nebylo chladno.
  • Dostatek vody.
  • Malé děti dostávají Daršan přes maminky. Větší děti mohou na Daršan přijít, pokud vydrží 1-2 hodiny v klidu a tichosti.

Než přijmete Daršan a po přijetí je vhodné opakovat Džapu… opakování Božského jména, motlitbu, jméno Božského Avatara, mantry např. Óm, Láska, afirmace.

Daršan se koná v prostorách velkého sálu v Alžbětiných Lázních v Karlových Varech.
Daršan začíná v 17h – vstup od 16,45h.

Vybírá se příspěvek 300Kč za osobu na provozní a organizační náklady /děti do 12 let 100Kč/.

Vysvětlení pojmu Daršan:

Stav boží přítomnosti , udělení lásky, milosti, zasvěcení a přenos Světla Boží přítomnosti. Člověk, který má aktivované Božské já, ten který prošel Světelnou branou, je schopen na vás přenést dar Světla. Tomuto zasvěcení se říká Daršan. Je mnoho způsobů předávání Daršanů. Každý takový člověk, váš učitel, guru nebo Božský avatar , má svůj způsob předávání Daršanů. Při setkání s takovým člověkem můžete zažít obrovský příval energie, lásku, vnitřní klid, radost, smích. Tito lidé jsou schopni vyléčit vaše bolesti, pomoci v těžkých situacích, pomohou vám se osvobodit od těžkostí , vrátí vám naději na krásný život. Tito lidé vám předávají všeobjímající lásku.

Daršany budou probíhat vždy v sobotu od 17h . Termíny budou vypsány na daný rok dopředu a je třeba se na ně závazně přihlásit

emailem  nebo sms. Vaše účast bude následně potvrzena. Daršan bude trvat přibližně 1-1,5 hodiny podle počtu zájemců.