Archiv článků

Dovolená 20.9.-30.9.2022

Od 20.9. do 30.9. 2022 máme dovolenou, abychom si trochu vyčistili hlavu:-) a nabrali sílu. Po dobu dovolené, nebudu dostupná na telefonu a ani nebudu moci odpovídat na emaily. Pokud se budete chtít objednat, volejte  od 30.9.2022, kdy Vám budu zase ráda k dispozici:-). GČ
Celý článek

Terapie v nové kanceláři.

Těším se na Vás v nově vybudované kanceláři v okrajové části Karlových Varů. Můžete zde bez problémů zaparkovat. Také můžete přijet autobusem z centra KV směr Chodov nebo Vřesová a nebo také můžete přijít pěšky, procházkou, ze Staré Role nebo od Tesca, cesta trvá cca 10minut. 
Celý článek

Konzultace již bez omezení!

Osobní konzultace /odblokování, čištění, léčení/, již běží v plném proudu a bez jakýchkoli omezení. Na objednání volejte v pracovní dny mezi 17-19h, po sms ani emailu termíny z praktických důvodů nedávám.  Zavolejte a domluvíme se na přímo:-). Těším se na vás.G.  
Celý článek

PF

Přeji vám krásné prožití Vánoc a do nového roku 2022 vám přeji pevné zdraví, lásku a pokojnou mysl. Těším se na společná setkání v roce 2022. P. S. Pokud víte kdo jste a kam směřujete, bude vám příští rok nakloněn.
Celý článek

Postcovidové léčení

Vzhledem k situaci nabízím odblokování a léčení postcovidových psychických a fyzických problémů a následků covidu, a negativních následků vakcín proti covidu.
Celý článek

Konzultace neomezuji, nezavírám.

Upozorňuji, že u nás je svět v pořádku a nepožadujeme od klientů předložení očkování nebo testů. Vezměte si sebou roušku nebo respirátor. Jste plně zodpovědní sami za sebe a proto Vás žádám, pokud jste nemocní, nachlazeni nebo se necítíte dobře, terapii přesuneme. Děkuji. G.  
Celý článek

Daršan 2021

V roce 2021 se Daršany konat nebudou. Pokud dojde ke změně, tak vás budu zde, na stránkách, informovat. GČ
Celý článek

Osobní konzultace - aktuálně

Od 3.5.2021 budou zase otevřené služby. To znamená, že i já již budu moci pracovat :-). Podmínkou vlády je test na covid.  Zatím budu pracovat v omezeném časovém režimu, to znamená dopoledne.  Na terapii se můžete objednávat telefonicky 737268204, prosím volejte v pracovní dny mezi...
Celý článek

Gabriela Čanigová

Počerny 150 / Okrajová část Karlových Varů/
36017 Karlovy Vary

+420 737 268 204 canigovagabi@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode